Jak odebrać dropy Twitch w Albion Online

Darmowe dropy za oglądanie streamerów w serwisie Twitch zostały włączone dla Albion Online 8 czerwca. Wiele osób w dalszym ciągu ma problemy i nie wie w jaki sposób odebrać dropy i przerzucić je na swoje konto w grze. Dropy to skrzynki zawierające skiny oraz emotki zwycięstwa. Nie wystarczy oglądać streamerów grających w Albion Online. Najważniejszy pierwszy krok to połączenie swojego konta w grze z kontem Twitch.

Jak odebrać darmowy drop Albion Online za 4 godziny oglądania Twitch?

Legendarny darmowy drop z Twitch w Albion OnlineCo tydzień do zdobycia jest 7 skrzyń z darmowymi prezentami. Różnią się one jakością, tak jak skrzynie skarbów w grze. Każda skrzynia odblokowywana jest poprzez oglądanie streamera z listy osób z włączonymi dropami Albion Online. Taką osobę należy oglądać przez 4 godziny. Odblokowuje to kolejną skrzynię do odbioru.

Istotne tutaj są dwie kwestie. Nie musisz oglądać cały czas jednej osoby aby zaliczyło Ci te 4 godziny do skrzyni. Możesz dowolnie przeskakiwać pomiędzy streamerami Albiona. Ważne jest jednak, aby były to osoby z tagiem „Dropy włączone„. Po kliknięciu w swój awatar zobaczysz jaki procent odblokowania kolejnej skrzyni posiadasz.

Odbieranie dropu Albion Online w serwisie Twitch

Drugą istotną kwestią jest fakt, że musisz odebrać jedną skrzynię, aby móc odblokować kolejną. Chodzi o to, że jeżeli będziesz śledzić streamera bez przerwy przez 12 godzin, odblokujesz tylko pierwszą skrzynię – procent do odbioru kolejnych będzie wstrzymany aż do chwili, gdy odbierzesz pierwszą ze skrzyń. Aby to zrobić wejdź na swoje konto Twitch do zakładki ekwipunek (https://www.twitch.tv/drops/inventory). Nie odbierzesz od razu trzech.

Gdzie odebrać dropy Twitch w Albion Online

Kolejny tydzień nagród resetowany jest w środy.

Nie musisz mieć widocznego streamera Twitch aby odblokowywać nagrody, może być ukryty w innej zakładce z wyłączonym dźwiękiem. Czas oglądania i tak się będzie zliczać.

Skrzynie darmowe dropy Twitch Albion Online

Po odebraniu skrzyni z nagrodami w serwisie Twitch należy ją następnie odebrać w Albion Online. Proces ten jest bardzo prosty. Ma dwa etapy.

Odbieranie dropu z serwisu Twitch w Albion Online

Najpierw musisz zaakceptować odbiór dropu w osobnej zakładce odbioru nagród.

Odbieranie dropów z Twitch na koncie Albion Online

Twitch dropy Albion Online odbiór

 

Następnie przyjdzie wiadomość. Skrzynia jest załącznikiem do wiadomości. Odbierasz skrzynię, która wpada automatycznie do ekwipunku. Wiadomość możesz wtedy skasować. Pamiętaj, żeby skrzynię odebrać w bezpiecznym miejscu podczas gry.

wiadomość z nagrodą z Twitch w Albion Online

Na jednym koncie w Albion Online możesz mieć trzy postacie. Drop z Twitch możesz odebrać na dowolnej z nich.

drop z legendarnego community chesta z Twitch w Albion Online Drop z legendarnej skrzyni z Twitch w Albion Online

Czy generalnie jest to opłacalne? Jeśli i tak oglądasz streamerów, nic nie tracisz. Po prostu dostajesz trochę skórek za darmo za coś, co i tak robisz. Jednak zawartość skrzynek, nawet tych legendarnych, nie powala na kolana. Także wybór należy do Ciebie.